EFOP-3.3.5-17-2017-00027 „KORSZERŰ ISKOLAI KÖZÖSSÉGI PROGRAM MEGVALÓSÍTÁSA A KISVÁRDAI TANKERÜLETI KÖZPONT ISKOLÁIBAN „

Időpont: 2018. június 18 - június 22.

A hét programjainak a célja volt, hogy a gyerekek egyre inkább figyeljenek oda szűkebb és tágabb környezetükre. Váljanak ösztönös környezetvédőkké, tudatos vásárlókká. Ismerjék fel az ember szerepét a környezet változásaiban.

A heti program során örömmel kapcsolódtak be a szervezett programokba és lelkesen várták a következő eseményt. Saját ötleteikkel is gazdagították azt. Minden nap új esemény, új játék, új ismeretek birtokába jutottak. Rendkívül összekovácsolta a csapatot a hét feladatainak megoldása, figyeltek egymásra és új oldalukról ismerték meg társaikat. Nagy lépést tettünk előre a környezettudatos magatartás útján.

A kötelező elemeken túl nagyon sok érdekes program tette színessé a hetet. Volt zene, dráma, koncert, színházi előadás, tréning, Boot-Camp. Az egyes elemeket játékok közbeiktatásával színesítettük. Ezek a játékok főleg a közösségépítést szolgálták.

Napközis foglalkozáson készült felvételek: